cover

Download Songs Dünyanın Her Yerin only for review course, Buy Cassette or CD / VCD original from the album Dünyanın Her Yerin or use Personal Tone / I-RING / Ring Back Tone in recognition that they can still work to create other new songs. DMCA Removal Requests Send to
Download Full Album songs For Android Dünyanın Her Yerin Click Here

Title : Dünyanın her yerinden para çekme ve alışveriş! - Papara inceleme
Description : https://shiftdelete.net/papara-inceleme

Papara inceleme videomuzda, daha önce 7 videoluk mini serilerle anlattığımız servisi genel özellikleriyle değerlendiriyoruz.

Papara inceleme

Papara cüzdanınızdaki nakit para ve kartların yerine kullanabileceğiniz ve 7/24 ücretsiz para transferi gibi özellikleriyle bir cüzdandan daha da fazlasını yapabilen bir platform. Üye olurken herhangi bir evrağa ihtiyacınız yok, ayrıca 13 yaşından büyük olmak da yeterli. Yani 18 yaş sınırı yok.

Sisteme TC kimlik numaranızı girerseniz onaylı hesap oluyorsunuz ve işlem limitiniz 50.000 TL'ye çıkıyor. Papara hesabına banka havalesi, ATM ve fatura ödeme merkezlerinden para yatırabiliyorsunuz. Papara hesabınız ile bir başka papara hesabına 7/24 para gönderebiliyor olmak servisin en önemli avantajlarından biri. Eğer para göndereceğiniz kişinin Papara hesabı yoksa, cep telefonuna veya e-mail adresine para göndererek aynı zamanda ona Papara üyeliği daveti atmış oluyorsunuz. İlgili kişi bu davet üzerinden hesabını açtığında, gönderilen para otomatik olarak hesabına geçiyor.

Servisin hizmetlerinden biri olan Papara Card ise tüm dünyada para çekebilmenize ve alışveriş yapabileceğinize olanak tanıyor. Bu noktada iki farklı kart olduğunu belirtelim. İsme özel, çipli, para çekilebilen Papara Card ’dan, Papara iOS ve Android uygulamalarından alınabiliyor. Para çekme dışında diğer tüm özellikleri barındıran Papara Card ise n11.com ve fiziksel satış noktalarından temin edilebiliyor. Bu kart ile hem fiziksel hem online alışveriş hem de para çekimi yapılabiliyor.

Son olarak para çekiminden de bahsedecek olursak ister banka havalesi istersek de ATM ile para çekilebiliyor.

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
Download as MP3 | Download as MP4 | Fast Download